לוסי רבין- מנהלת בית הספר “אדמה”

 

 

 

 

 

 

לוסי רבין, בעלת 10 שנות ניסיון בתחומי הרפואה המשלימה- נטורפתיה, תזונה טבעית ואימון לאורח חיים בריא, המשולב יחד עם ניסיון רב בתחומי שיווק ומכירות. היא שימשה במגוון תפקידים בתחומים אלה, בין היתר, כמנהלת Coach4Health וקליניקה עצמאית, מנהלת קליניקה במשרדי חברת HP ומגוון תפקידי מכירות ושיווק בארץ ובארה”ב.

“אני מאמינה כי בכוחה של הרפואה המשלימה להוות גורם משמעותי בבריאות דור העתיד. בעבר, תחום הרפואה המשלימה היה מוכר בעיקר באזור תל אביב והמרכז. בשנים האחרונות זה כבר לא כך. המטרה היא ליצור כאן באזור השפלה והדרום , מרכז מקצועי בתחומי הרפואה המשלימה והנטורופתיה שיהווה מוקד לסטודנטים, מטפלים ומטופלים שיבואו ללמוד, להתמקצע, להשתלם ואף לטפל בעצמם.

אנו פועלים להמשיך ולפתח את הפעילות של ביה”ס “אדמה” העוסק מזה שנים בהכשרת מטפלות ומטפלים והעברת הידע בתחומי הרפואה המשלימה והבריאות. באופן אישי, מטרתי היא לשלב את הידע שלי בתחומי השיווק והמכירות עם עיסוק ברפואה המשלימה דרך ניהול בית ספר העוסק בתחומי הנטורופתיה, הבריאות והתזונה הטבעית. יחד עם מרצים מקצוענים וסטודנטים שצמאים ללמוד נמשיך להעביר הלאה את אורח החיים הבריא”.