יצירת קשר עם הבריכה

בעלי תפקידים

אסיפה כללית

 שם  תפקיד  טלפון  Email
בן-ציון דל יו"ר ההנהלה [email protected]
מיכאל כהן חברי אסיפה כללית [email protected]
ישראל נדיבי חברי אסיפה כללית [email protected]
אברהם דובדבני חברי אסיפה כללית [email protected]
הרב שלמה וייס חברי אסיפה כללית [email protected]
יגאל דנינו חברי אסיפה כללית
דב סבר חברי אסיפה כללית [email protected]
שרה עברון חברי אסיפה כללית  [email protected]
יעל נדלר חברי אסיפה כללית [email protected]
עקיבא שטרנברג חברי אסיפה כללית
נחמיה רפל חברי אסיפה כללית [email protected]
פנחס רוטשילד חברי אסיפה כללית [email protected]

ועד מנהל

 שם  תפקיד  טלפון  Email
בן-ציון דל יו"ר ההנהלה [email protected]
יעל נדלר חברי הנהלה [email protected]
אברהם דובדבני חברי הנהלה
ישראל נדיבי חברי הנהלה [email protected]
עקיבא שטרנברג חברי הנהלה
מיכאל כהן חברי הנהלה [email protected]
נחמיה רפל חברי הנהלה [email protected]

חברי ועדת ביקורת

 שם  תפקיד  טלפון  Email
דב סבר יו"ר ו. ביקורת [email protected]
יגאל דנינו חבר ו.ביקורת

מבקר פנים

 שם  תפקיד  טלפון  Email
דוד רוטשילד מבקר פנים [email protected]

הנהלת הקריה

 שם  תפקיד  טלפון  Email
מנהלנית הכפר מלכה צומעי 08-8511905 [email protected]
בן-ציון דל יו"ר ההנהלה 08-8511913 [email protected]
יקי סעדה מנהל קרית החינוך 08-8511905 [email protected]

מוסדות

 שם המוסד שם  טלפון  Email
המכללה האקדמית לחינוך בת שבע 08-8511900 [email protected]
היחידה ללימודי תעודה לאה אזולאי 08-8511978 [email protected]
אולפנת יש"י זיוה מאיר 08-8511907 [email protected]
אולפנת הללי שיראל שירזיאן 08-8511880 [email protected]
האולפנה הצרפתית ג'ואנה טוייל 08-8511927
ליגה-בי"ס להכשרת מאמנים ומדריכי ספורט רעיה ברגיג 08-8511833 [email protected]
אדמה-בי"ס לרפואה משלימה ותרפיות מתקדמות רונית רז 08-8511977 [email protected]
"מזמור"-בי"ס למוזיקה איציק וייס 08-8511819 [email protected]
פרדס-בי"ס לאמנות עדה גנים 08-8511506 [email protected]
מדרשת "אורות עציון" תהילה סמולר 08-8511949 [email protected]

בעלי תפקידים

 שם  תפקיד  טלפון  Email
מיכאל בוסקילה קב"ט 08-8511802 [email protected]
מאיר ברזילי ע.קב"ט 08-8511802
שחר לחמיש אחות 08-8511958
מלכה צומעי מנהלנית 08-8511905 [email protected]
חבצלת לוי מזכירת יו"ר הנהלה וקניינית 08-8511913 [email protected]
מורן בן שמעון מזכירה 08-8511973 [email protected]

הנהלת חשבונות – שכר

 

 שם  תפקיד  טלפון  Email
רותי כהן מנהלת וחשבת שכר 08-8511509 [email protected]
נילי ניני מנהלת חשבונות 08-8511918 [email protected]
יעל צרויה ע.מנהלת חשבונות 08-8511578 [email protected]
יפית פרץ ע.מנהלת חשבונות 08-8511943 [email protected]

גזברות – מדור שכר לימוד

 שם  תפקיד  טלפון  Email
מירב בחבוט מרכזת גביה 08-8511919 [email protected]
שרית ביבי מדור גביה 08-8511579 [email protected]

ספריה

 שם  תפקיד  טלפון  Email
מנהלת ספריה יפה סלם 08-8511923 [email protected]
חן לאו ספרנית 08-8511923
יעל ברוקולין ספרנית 08-8511923
יעל שוהם ספרנית 08-8511923
זהבה שטרן מנהלת מרפ"ד 08-8511924

מחלקת מחשוב

 

 

 שם  תפקיד  טלפון  Email
תהילה גרמה רכזת המחלקה 08-8511948 [email protected]
דודי הברי 08-8511948 [email protected]
פניאל דהרי 08-8511948 [email protected]

מתקני ספורט

 שם  תפקיד  טלפון  Email
רפי אלפסי אחראי 08-8511952 [email protected]
שמשון קריטי 08-8511950
מאיר מלול אחראי -בריכה 08-8511952

עובדי אחזקה

 שם  תפקיד  טלפון  נייד
יאיר יוסף 08-8511937 054-7002090
שלום אברהם 08-8511925 054-7002014
יעיש אוחיון
גרי ואינטפוס
ידידיה חנוכה
דני כהן
אבנר עסיס
פקר מיכאל
פרחי חניאל
קינד דוד
קריטי יגאל
גשמה יקיר

עובדות משק

 

 שם  תפקיד  טלפון  Email
מזל כהן מנהלת 08-8511938 054-7002110
ראיסה קרמן

עובדי מטבח

 שם  תפקיד  טלפון  Email
ינון פרחי מנהל 08-8511941 054-7002099
מרינה בינדרסקי
זיוה שמול
טטיאנה יבסייב
זמירה סלומון
שושנה ששיטו
טובה טגהון
דנסה אברה
שרה יגזאו

סמינריונים ואירוחים

 שם  תפקיד  טלפון  Email
משרד     פקס: 08-8511939
עדה גנים רכזת 054-7002017 [email protected]
אלעזר אברג'ל מנהל מטבח  054-2165250