יצירת קשר עם הבריכה

גבעה בצמיחה

גידול משמעותי של כ- 50% במספר הסטודנטים שנרשמו לשנה א' לתואר ראשון ושני במסלולים השונים לעומת השנה שעברה צמיחה מרשימה של כ-  60% במספר הסטודנטים שנרשמו להסבה להוראה רישום של עשרות סטודנטים לחוג החדש למדעים בניין חדש של כיתות ומעבדות מתקדמות הוקם לרווחת הסטודנטים בחודשים הקרובים יוקמו מעונות נוספים.

המכללה האקדמית לחינוך גבעת ושינגטון ערכה ביום א' את טקסי פתיחת שנת הלימודים התשע"ו במעמד יו"ר הנהלת קריית החינוך, בנצי דל; מנכ"ל קריית החינוך, יקי סעדה; פרופ' שלמה מרגל, נשיא המכללה; הרב יצחק לוי, רב המכללה; סגל אקדמי וסגל מנהלי ומאות הסטודנטים.

בנצי דל , יור הנהלת קריית החינוך גוזר את הסרט בבניין המכללה החדש בנצי דל, יור הנהלת קריית החינוך בגזירת הסרט

מכללת גבעת ושינגטון רשמה גידול שיא במספר הסטודנטים עם פתיחת שנת הלימודים התשע"ו. מעל 220 סטודנטיות וסטודנטים נרשמו לשנה א' במסלולים השונים לעומת 150 בתשע"ה- גידול של 47%. גם במסלול להסבת אקדמאים להוראה נרשם גידול שיא של 244 סטודנטים לעומת 155 אשתקד – גידול של 58%.

השבוע פתחה המכללה האקדמית לחינוך גבעת ושינגטון ובראשה נשיא המכללה- פרופ' שלמה מרגל– מבכירי המדענים בארץ ובעולם, חוג חדש להוראת המדעים. לחוג החדש נרשמו כ- 25 סטודנטים שיתמחו באפיק המבוקש במערכת החינוך.

פרופ שלמה מרגל נשיא המכללה קובע מזוזה בבניין המכללה החדש

גם החוג למוזיקה משחזר את הצלחת הרישום משנת הפתיחה אשתקד ולאחר מבחנים ואודישנים קפדניים ביותר. רושם כ- 30 סטודנטיות וסטודנטים מוכשרים מכל רחבי הארץ,

בנוסף, חנכה המכללה ביום פתיחת הלימודים (א') בניין מכללה נוסף וחדשני, בו הושקעו מיליוני שקלים מתקציב קריית החינוך, מתוך התחשבות בשיפור תנאי הלימוד של הסטודנטים. זאת, למרות שלא התקבלו תקציבים מאף גורם חיצוני. הבניין החדש תוכנן ועוצב ברמה גבוהה ביותר על ידי "ארכוד אדריכלים" וחברת הפיקוח "אופק הנדסה" ונבנה על ידי הקבלן א. מקייטן בע"מ. הבניין כולל כיתות לימוד חדישות, מעבדות משוכללות, מרכזייה פדגוגית רחבה, מושקעת ומאובזרת בשלל חומרי לימוד עדכניים. שני בנייני הלימוד הונגשו לבעלי מוגבליות עפ"י התקן המחמיר.

IMG_5287 בניין המכללה החדש

לקראת שנת הלימודים הוכנו חדרי מעונות נוספים עבור הסטודנטים ובחודשים הקרובים תקים הנהלת הקריה עוד עשרות חדרי מעונות חדשים.

בנצי דל, יו"ר הנהלת קריית החינוך גבעת ושינגטון: "קריית החינוך ידעה בשנים האחרונות התפתחות משמעותית בתחומי האמנות והפכה למובילת תחומי האמנות בציבור הדתי. השנה, מכללת גבעת ושינגטון הגיעה לשיאים חדשים ומרשימים. בשם כל חברי ההנהלה, אני מוסר יישר כח גדול מגיע למנהלי הקריה ועובדיה בתחומים השונים על המאמץ האדיר וההכנות שהביאו את גבעת ושינגטון לצמיחה המיוחלת".

בנצי דל יור הנהלת קריית החינוך נושא דברים

יקי סעדה, מנכ"ל קריית החינוך גבעת ושינגטון: "קריית החינוך גבעת ושינגטון החליטה כבר לפני מספר שנים למנף ולקדם את המכללה בתחומי החינוך השונים כשבנוסף למסלול המוביל לחינוך הגופני נפתחו מסלולים נוספים ומוצלחים ותארים שניים. בשנתיים האחרונות נפתחו חוגים חדשים למוזיקה ומדעים עם עשרות סטודנטים, יחד עם גידול משמעותי ביותר של יתר המסלולים בשנה הנוכחית. קריית החינוך שמה לה למטרה את רווחת הסטודנטים ושיפור תנאי הלימוד ועם פתיחת שנת הלימודים אני שמח לבשר על מבנה לימוד חדש מושקע ומתקדם מתקציב קריית החינוך ובניית מעונות נוספים לסטודנטים, לזוגות נשואים ולמשפחות".

IMG_3870

פרופ' שלמה מרגל, נשיא המכללה האקדמית לחינוך גבעת ושינגטון. " מכללת גבעת ושינגטון פועלת מתוך מטרה לשנות את פני מערכת החינוך בישראל ולהוביל אותה לקדמת החדשנות והכשרת דור העתיד. הגידול העצום במספר הסטודנטים והסבת האקדמאים להוראה יחד עם פיתוח תחומי האמנות והמדעים מביאים את מכללת הגבעה לפסגת החינוך. אני מברך את כל הסטודנטים החדשים והוותיקים כאחד וכן את חברי הסגל בברכת שנת לימודים פורייה ומוצלחת.