יצירת קשר עם הבריכה

מורת המאה

המורה תמר מהצרי,  מחנכת באולפנת גבעת ושינגטון נבחרה כמורת המאה במסגרת פרס מורי המאה לשנת התשע"ו.

מהצרי , עוסקת בהוראה מזה כ-40 שנה וחינכה במהלך השנים למעלה מאלף תלמידות. בשנה האחרונה, לימדה כעשרים בנות שעלו בשנתיים האחרונות מאתיופיה ולומדות במסגרת תכנית "בינה" באולפנה. הבנות, שבתחילת השנה לא ידעו קרוא וכתוב, נחלו הצלחה מרשימה ביותר ואף נגשו לבגרויות במקצועות שונים. בנוסף, מהצרי מלמדת בשנים האחרונות את השפה העברית גם בנות יוצאות חבר העמים אשר לומדות במסגרת פרויקט "ליציי" בגבעת ושינגטון.

20151221_193838--

"המורה תמר זכתה בפרס מורי המאה בזכות פועלה החינוכי ארוך השנים וביוזמות חינוכיות חדשניות המאירות את דרכן של בנות האולפנה" אמר הרב אריה גברא, ראש אולפנת גבעת ושינגטון "תמר תורמת רבות לטיפוח תלמידות בעלות מידות טובות, אוהבות ה' ויראות שמיים. היא שואפת לצמיחה מתמדת של האולפנה ותלמידותיה ופועלת כל שנותיה מתוך תחושת שליחות וקבלת אחריות על הדורות הבאים".

תהליך הבחירה של ועדת "מורי המאה" הארצית התבסס על המלצת צוות הניהול של המוסד החינוכי וכן על המלצת צוות הפיקוח המחוזי.

"אולפנת גבעת ושינגטון זוכה זו השנה החמישית ברציפות בפרס מורי המאה ". אמר יקי סעדה, מנכ"ל קריית החינוך גבעת ושינגטון. "מלבד לימודי הליבה והשאיפה המתמדת להצלחה בבגרויות, משקיעה המורה תמר וכל הצוות החינוכי בהעשרת סביבת הלימודים של הבנות וחינוכן לדרך ארץ ויראת שמיים. המורה תמר מהצרי חדורת אמונה בתפקידה המיוחד כאשת חינוך ובעלת הישגים חינוכיים שבהחלט ראויים להוקרה".

ד"ר בני פישר, ראש המינהל לחינוך התיישבותי במשרד החינוך: "אני מברך את תמר על ההכרה והזכייה בפרס מורת המאה". עוד הוסיף פישר כי "זהו הישג מרשים וחשוב עבור המוסד החינוכי גבעת וושינגטון ועוד יותר עבור התלמידות שזוכות ללמוד ממורה כמו תמר".