רישום תואר ראשון ושני
יראת 08-8511572
toar@washington.ac.il

רישום הרחבת הסמכה ולימודי המשך
שלומית 08-8511513
l.hem@washington.ac.il

רישום הסבת אקדמאים
עדן- 08-8511902
r.hasava@washington.ac.il

יצירת קשר

שער החוג למדע וטכנולוגיה

מכללת גבעת ושינגטון מכירה בחשיבות ההכשרה להוראת מדע וטכנולוגיה ולקחה על עצמה את המשימה להשקיע בהצלחת התכנית. צוות המרצים במכללה מתחייב לסייע לכם להגיע להישגים גבוהים ולהתפתח כמורים מקצועיים למדעים.

התכנית ללימודי הוראת המדע והטכנולוגיה במכללת גבעת ושינגטון נועדה להכשיר מורים למדעים בבתי-הספר היסודיים, בהיקף כולל של כ- 98 ש”ש. התכנית בנויה בהתאם למתווים החדשים של המועצה להשכלה גבוהה. היא כוללת קורסים מקיפים במקצועות מדעיים, קורסים תאורטיים ויישומיים בתחומי החינוך וההוראה, לימודי יסוד והעשרה והתנסות מונחית בעבודת החינוך וההוראה בבית-ספר.

התכנית הינה דו-חוגית וזהו רק אחד מיתרונותיה. הסטודנטים בתכנית ישלבו מקצוע הוראה נוסף בו יוכלו להתמחות וכך להרחיב את אפשרויות ההוראה במערכת החינוך. בין החוגים אותם ניתן לשלב עם לימודי המדעים: חינוך מיוחד, ספרות ומקרא.

במסגרת הלימודים יחשפו הסטודנטים לנושאים הנמצאים בחזית המדע ויבצעו ניסויים במעבדות חדישות ומשוכללות בהנחיית טובי המרצים בישראל. מדובר בתכנית המקפידה על רמת לימודים אקדמית ועל שילוב צמוד בין הלימודים העיוניים לבין ההכשרה המעשית. כל זאת, תוך מתן יחס אישי וליווי צמוד לכל סטודנטית וסטודנט.


2013-10-03 13.41.49בני האדם הם חלק מן הטבע. בני האדם אוהבים לחוות את הטבע וליהנות מיופיו. אהבה זו כוללת גם התעניינות, שאילת שאלות, למידה והבנה. אנחנו מתעניינים בטבע ומרותקים ללמידת דברים חדשים על אודותיו מדי יום ביומו. אנחנו משתדלים להבין את טבען של תופעות…להמשך קריאה לחץ כאן.
HakiruetHamartzim