רישום תואר ראשון ושני
יראת 08-8511572
toar@washington.ac.il

רישום הרחבת הסמכה ולימודי המשך
שלומית 08-8511513
l.hem@washington.ac.il

רישום הסבת אקדמאים
עדן- 08-8511902
r.hasava@washington.ac.il

יצירת קשר

שער לחוג האקדמי למוזיקה

תואר ראשון .B.Ed.Mus ותעודת הוראה במוזיקה

החוג האקדמי למוזיקה במכללת גבעת ושינגטון מכשיר את המוזיקאי של המאה ה- 21: מוזיקאי מבצע, יוצר, מחנך ונוטל יזמה בקהילה. התכנית לתואר ראשון "בוגר בהוראה" B.Ed.Mus חד-חוגי בהוראת הנגינה בקבוצות למסלול הרב-גילאי (א'-י"ב) ותעודת הוראה בהתמחות מוזיקה היא היחידה בארץ שמתמחה בהוראת הנגינה בנוסף לקורסים בהוראת מקהלה ומוזיקה כללית. אנו מאמינים כי ההכשרה מתחילה בהכשרה כאדם:

"כי רק על נפש עשירה באהבת הבריות ואהבת אדם, תוכל אהבת האומה להתנשא בגאון אצילותה וגדולתה הרוחנית והמעשית." (הרב קוק, "אורות ישראל")


לכל המתעניינות והמתעניינים בחוג האקדמי למוזיקה שלום רב! אנחנו מובילים מהפך בתפישה של המורה למוזיקה והוראת הנגינה בישראל. מוזיקה היא לא מקצוע העשרה, אלא מקצוע ליבה. המורה למוזיקה, לשירה ולנגינה היא דמות מרכזית ומשפיעה בקרב כל הנוער הצעיר והבוגר. להמשך קריאה לחץ כאן.


תכנית הלימודים נמשכת שלוש שנים מלאות ויום לימודים אחד בשנה הרביעית. כל סטודנט יבחר באחד משני מסלולים: הוראת כלי הקשת או הוראת כלי הנשיפה וההקשה. כל סטודנט ימשיך להתמחות בכלי הראשי שלו, וגם ילמד לנגן בכלים נוספים בהתאם למסלול בו הוא לומד.
בנוסף, כל הסטודנטים יוכשרו לנגינה ולהוראה בכלי הקשה ובחליליות, וגם בהקמת מקהלה בית ספרית. סטודנטים שאינם מנגנים בפסנתר ברמה של שנה ב' יחוייבו… להמשך קריאה לחץ כאן.