לפרטים 1-800-280-281

תואר ראשון ושני יראת 08-8511572 לומדי המשך והסבה מלי 08-8511513

הווארד ג'ף

הווארד ג'פרי נולד בשנת 1968 בהאנטסוויל, אלבמה ,ארה"ב.  הוא היה פעיל בתנועות יהודיות וציוניות מגיל צעיר. הוא גדל במסורת האמריקאית של תזמורת בית הספר התיכון, ולאחר מכן, סיים תואר ראשון ב – The Cleveland Institute of Music וקיבל תעודת הוראה במוסיקה מה – University of Alabama in Huntsville.

ג'פרי עבד כמנצח של תזמורות ב – Cedar Ridge Middle School בדיקטור, אלבמה במשך חמש שנים.  הוא הוביל תכנית של 350 תלמידים בארבע תזמורות כלי נשיפה, שני ביג בנדים ומספר רב של הרכבים קטנים.  ג'ף היה גם מרצה לקלרינט ב – Alabama A&M University.  . במקביל לעבודתו במסגרות חינוך ג'פרי ניגן קלרינט וסקסופון בהצגות ולהקות ג'ז, רוק וכליזמר.  הוא ניגן בתפקיד קלרינט ראשון במשך שבע עונות בתזמורת של האופרה בהאנטסוויל, וניגן קלרינט וסקסופון עם התזמורת הסימפונית האנטסוויל.

הוא עלה לארץ בשנת 1999. הצטרף לתזמורת סימפונט רעננה  לפני שהוא התקבל לתפקיד קלרינט ראשון בתזמורת הסימפונית חיפה. הוא הופיע עם כמעט כל תזמורת מקצועית בארץ כולל התזמורת הפילהרמונית הישראלית.  בתור פרילנס הוא הקליט מספר אלבומים של מוסיקה יהודית וערבית וניגן קונצ'רטו לקלרינט בארמניה עם הפילהרמונית הלאומית הארמנית.

בנוסף לעבודתו בתור קלרניטן, ג'ף משמש כעשר שנים  מנצח של הביג בנד חיפה ועזר בהקמת ההרכב. הוא ממשיך להוביל את הביג בנד חיפה שהיא היחידה בארץ שיש לה מנויים קבועים לסדרת קונצרטים.  הוא הוביל את הביג בנד בהקלטות וסיורים לגרמניה, יוון וסין.

ג'פרי נמנה עם סגל המרצים במכללת גבעת וושינגטון מאז הקמת החוג למוזיקה. הוא מלמד קורסים בהוראת הנגינה של כלי נשיפה, הרכב כלי נשיפה, שיעורי קלרינט וסקסופון וכן  נמנה עם הצוות הפדגוגי בהכשרה המעשית של הסטודנטים.  ג'פרי מלמד קלרינט וסקסופון בקונסרבטוריון בטבעון, מנצח על תזמורת נשיפה בקונסרבטוריון רעננה ובעל מספר רב של תלמידים פרטיים לקלרינט וסקסופון מגיל עשר ועד גיל שמונים.

ג'ף נשוי לצברית בשם דפנה. הם גרים בחיפה עם שלושת ילדיהם: נועם, נדב ועדי.