רישום תואר ראשון ושני
יראת 08-8511572
toar@washington.ac.il

רישום הרחבת הסמכה ולימודי המשך
שלומית 08-8511513
l.hem@washington.ac.il

רישום הסבת אקדמאים
עדן- 08-8511902
r.hasava@washington.ac.il

יצירת קשר

מעג"ל- מרכז עוצמה בגבעה לסטודנטים/ות

במכללה האקדמית לחינוך גבעת וושינגטון פועל מרכז מעג"למרכז עוצמה בגבעה לסטודנטים/ות עם מוגבלות. המרכז תומך בסטודנטים עם מוגבלויות (הפרעת למידה, הפרעת קשב, לקות חושית, בעיה נפשית, מחלה כרונית, נכות פיזית ועוד). מטרת פעילות המרכז היא לתת הזדמנויות לסטודנטים עם מוגבלות להביא לידי ביטוי את הפוטנציאל שלהם, לבטא את כישוריהם הייחודיים תוך העצמת יכולתם האקדמית והאישית, ובקרב צוות המרצים להגביר את המודעות לפיתוח שיטות הוראה מותאמות לצרכי הסטודנטים. הסיוע במרכז כולל מגוון רחב של פעילויות ונועד להקנות שוויון הזדמנויות אקדמי לסטודנטים עם מוגבלות, תוך שמירה על רמה נאותה של הכשרה אקדמית ומקצועית.

האני המאמין של "מעג"ל"- לכל אדם יש יכולת ללמוד ולבטא את כישוריו, כאשר קיימים תנאים המתאימים ללמידה. סטודנטים עם מוגבלות אשר התקבלו ללימודים במכללה, זכאים לקבל טיפול מקצועי ויחס תומך כדי שיוכלו להעצים את התפתחותם המקצועית במהלך תקופת הלימודים. אנו מאמינים כי היכולת ללמוד ולהתפתח תלויה הן בקבלת תנאים מתאימים ללמידה והן ברצון ובמוטיבציה של הסטודנט להשקיע ולהתפתח.

השירותים הניתנים ב"מעג"ל"- מתן אישורי התאמות למבחנים על פי אבחונים, ייעוץ והדרכה אישית בהתאם לצורך, סיוע לימודי על ידי חונכים, מפגשי תגבור עם מרצים, סדנאות בנושאים רלוונטיים, כמו אסטרטגיות למידה וארגון זמן ועוד.  בנוסף, המרכז נותן שירותי ייעוץ למרצים הזקוקים לתמיכה וסיוע בהנגשת תהליכי ההוראה. חשוב לציין כי האחריות ללמידה ולהצלחה היא של הסטודנט, תפקיד המרכז הוא לתמוך ולהעניק כלים ללמידה יעילה.

דרכי הפנייה למרכז- הפנייה למרכז תעשה ישירות על ידי הסטודנט תוך הצגת אבחונים/ אישורים המעידים על מוגבלותו. מיד עם הרישום למכללה יש למלא טופס בקשה ולמסור למשרד הרישום בצירוף אבחון / אישור רפואי מעודכן (מה-5 שנים האחרונות). בהמשך, הסטודנט יוזמן לשיחת היכרות עם מנהלת מעג"ל ד"ר אליסיה גרינבנק לבדיקת התמיכה הנחוצה לו. סטודנט ללא אישור מתאים ותקף לא יוכל להתקבל למרכז!

במהלך שנת הלימודים ניתן לשלוח מייל לקביעת מועד לפגישות ייעוץ.

מיקום המרכז: המרכז ממוקם בקרוואן הצמוד לבניין המנהלה

מנהלת המרכז: ד"ר אליסיה גרינבנק

לשאלות/ בירורים/ התייעצות ניתן לשלוח מייל ל- maagal@washington.ac.il