יצירת קשר

יצירת קשר

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

בית הספר מזמור

טלפון: 08-8511819 מייל:mizmorschool@gmail.com

אודות מזמור

בשנת תשע"א נפתח ב"ה "מזמור" בי"ס למוזיקה, בקריה האקדמית- גבעת וושינגטון.

מטרת "מזמור" להוות בית גידול לאמנים בתחום המוזיקה מתוך שאיפה לעודד יצירה יהודית-ישראלית מקורית בת זמננו.

הקמת "מזמור" נועדה לתת מענה לנשים וגברים שומרי מצוות בעלי כשרון ויכולת מוזיקלית מוכחת הזקוקים למרחב יצירתי הקשוב לצורכיהם ולנטיותיהם המיוחדות ע"מ לפתח את כישרונותיהם ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

"מזמור" מעמיד במרכז את היוצר/ת המוזיקאי/ת מתוך מגמה להקנות להם את הכלים ליצירה מקורית, ויאפשרו להם להביא לידי ביטוי את החיבור הקיים בתוכם בין אמונה לאמנות. מתוך אמונה שיוצר עכשווי צריך להיות קשוב למסורות השונות במוזיקה העולמית כמו גם למסורת המוזיקלית של היהודים בכל תפוצותיהם, ולהיות מחוברים למוזיקה בת זמננו הישראלית והעולמית.

בוגרי "מזמור" יוכשרו להיות נגנים, מלחינים ומעבדים בתחומים בסגנונות שונים ומגוונים וכן יאפשר מרחב יצירתי פתוח תוך אחריות אישית של היוצר על יצירתו, בהקפדה על מקצועיות ואיכות של אתיקה ואסתטיקה.

לסיכום, מטרת בית הספר לפתח יצירה יהודית ישראלית מקורית על ידי הכשרת דור חדש של יוצרים שיוכלו להשתלב ולהטביע חותם על כיכר התרבות הישראלית ולהשמיע טון ייחודי ברחבי העולם. חזון בית הספר הוא להקים אסכולה של יוצרים עכשוויים שיביאו קול חדש ומרענן שכולל בתוכו בדרך טבעית חיבורים בין מוזיקה ויהדות ולהוות מרכז עולמי למוזיקה יהודית.