יצירת קשר

073-3744149 adama@washington.ac.il

צור קשר עם אדמה

קרן קפלן- מרצה לשיאצו

למה שיאצו?

לפני שנים עברתי תאונת דרכים אשר הפריעה לי ביכולתי בביצוע העבודה היומיומית שלי והאהובה עלי כמאמנת אישית, מאמנת כושר צעיר ומאמנת קראטה לילדים ואוכלוסיות מיוחדות והפריעה לי במתן המירב לאותם מתאמנים.

בעקבות התאונה עברתי טיפולי פיזיותרפיה ולאחר המלצה הופניתי לטיפולים ברפואה משלימה. שם התגלו הטיפולים לעיני, טיפולים אשר לא ידעתי על קיומן והשפעתם הרבה, עברתי טיפולים בדיקור, שיאצו וטווינא ואלו השפיעו פלאים והחזירו אותי למסלול התקין.

אני בוגרת מסלול שיאצו מטעם מכללת גבעת ושינגטון, משנת 2010 וכיום נמנית עם סגל המרצים של בי”ס אדמה לרפואה משלימה במכללת גבעת ושינגטון.

האופציה לגרום לאנשים להיות בריאים יותר ולטפל בבעיות פיזיות, אמוציונליות כגון: כעסים ועצבנות, פחדים ודאגות, בעיות כעייפות וחולשה, כאבי ראש למיניהם, בעיות שינה, תופעות גיל המעבר ועוד קרצה לי עד מאוד והחלטתי להוסיף וללמוד עוד משהו אשר יביא אותנו להיות אנשים נינוחים יותר ובריאים יותר.

כיום, כמטפלת אני מסופקת עד מאוד! מטופל שבא ומספר, כי הכאב עבר, הדאגה ירדה, השינה הסתדרה, השלווה קיימת והאנרגיה עלתה עושה אותי מאושרת עוד יותר. העזרה לזולת  עושה את חיי מחוייכים עוד יותר.

בהמשך הוספתי ולמדתי עוד את מקצועות: טווינא, רפואה סינית, אשר כוללת את הדיקור ואת הטיפול בצמחים וכיום אני משלבת בין הטיפולים בהתאם למטופל ולצרכיו.

כמרצה המכשירה סטודנטים כמטפלים בשיאצו ומסייעת להם למצוא  את ייעודם ולאהוב את עבודתם ולהביא מזור לעוד אנשים ומטופלים וממקום זה להרגיש טוב יותר.

אין ספק כי מצאתי את מקומי בעולם.