יצירת קשר

נועה- 08-8511506 pardes@washington.ac.il

יצירת קשר עם פרדס

פרדס צילום ומדיה

 חדש בפרדס: מסלול צילום ומדיה!

מה זה אומר?

זה אומר שהאמנים שגדלים אצלנו יכולים לבחור מסלול מוגבר שיפתח את תחום הצילום והעריכה לרמה המקצוענית ביותר, יחד עם שאר תחומי האמנות – הציור הפיסול וכו’.

זה אומר סטודיו צילום מדהים ומאובזר ברמה גבוהה, עם ציוד סופר-משוכלל: מצלמות, תאורות, פלאשים, מחשבי עריכה מתקדמים, מעבדת פיתוח והדפסות – כל מה שצריך כדי להיות מספר 1 מבחינה מקצועית!
וזה עוד לפני שדיברנו על המרצים – שהם אמנים ומקצוענים מהשורה הראשונה בארץ.

זה אומר שיחד עם דגש על מצויינות אמנותית, פרדס נותן דגש על מצויינות טכנולוגית,

וזה אומר שאנחנו מחפשים סוג נוסף של אמנים – כאלו שהידיים שלהם אולי פחות אוהבות להתלכלך בחומר וצבע, אבל העין שלהם, וההתבוננות האמנותית – יש להם את זה!

ראש מסלול הצילום: שחר כהן, צלם מקצועי עם ותק של מעל 25 שנה במגוון תחומי הצילום המקצועי: צילום טבע, צילום עיתונות, צילום אירועים ועוד. במשך 20 שנה ניהל את המכללה לצילום בקריית אונו, מרצה ותיק ומנוסה.

אז איך נראה מסלול הלימודים?

בשנה הראשונה לומדים כל הסטודנטים את כלל קורסי המבוא: ציור, פיסול, צילום ווידאו. משנה ב’ ואילך יכול כל סטודנט לבחור באיזה תחומים להתמקד ולהשתכלל. המעוניינים בהתמקדות בצילום ומדיה ילמדו בכל שנה 2 קורסים שנתיים – קורס צילום טכני וקורס צילום אמנותי, בהתקדמות מדורגת משנה לשנה – מתקדמים א, מתקדמים ב וכו. בנוסף יתקיימו קורסים בעריכת וידאו, פוטושופ ועוד. בשנה ד’ יציג כל סטודנט את תערוכת הגמר שלו.

האם אפשר ללמוד במקביל לצילום גם קורסים בציור פיסול וכו’?

בהחלט, ככל שמתאפשר במערכת מבחינת השעות.

יש אפשרות לקחת קורסים בודדים?

כן, ההרשמה מותנית בראיון ותיק עבודות כמו כל סטודנט.


 

יצירת קשר עם פרדס