הללי אולפנא לאמנויות

 ליצירת קשר לחצו כאן

תלמידות יקרות.
בהמשך ובהתאם להנחיות הממשלה ומשרד הבריאות לא יתקיימו לימודים עד להודעה חדשה. נעדכן בהמשך לגבי האפשרות של למידה מרחוק.
שמרו על בריאותכם/ן.
יקי סעדה וחברי הנהלת קריית החינוך והאולפנה.

logo.pdfלוגו של הללי

בשנת הלימודים תשע”ה נפתחה בעז”ה, בקריית החינוך גבעת ושינגטון, “הללי”- אולפנה לאמנויות בתחומי המוזיקה, המחול, אמנות פלסטית והקולנוע.

בית הספר מיועד לבנות בגילאי העל-יסודי בכיתות ט’ – יב’, בעלות רקע ממשי בתחום האמנות. ביה”ס יפעל במתכונת בית ספר “צומח” אשר יתפתח משנה לשנה יחד עם התקדמות התלמידות שיתחילו מבראשית. תכניות הלימודים של ביה”ס מבוססות על פי התוכניות של משרד החינוך. מסלול הלימודים כולל 4 שנים וישולב עם לימודים תאורטיים לצד סדנאות מעשיות מתוך דגש על מטלות ביצועיות של התלמידות.

חזון

הקמת אסכולה של יוצרים עכשוויים שיביאו קול חדש ומרענן, שכולל בתוכו בדרך טבעית חיבורים לעולם התרבות היהודית.
בקריית החינוך “גבעת ושינגטון” פועלים שני בתי ספר על תיכוניים ליוצאי צבא ושרות לאומי, בית הספר הגבוהה למוזיקה “מזמור” ובית ספר הגבוה לאומנות “פרדס”, בהם יוכלו התלמידות להשתלב לאחר סיום לימודיהן באולפנא ולקבל הכשרה מקצועית גבוהה יותר ולתת להן את הטוב להעצמה והתפתחות אישית ולהעניק להן את האפשרות להגשים את שאיפותיהן.

מטרות

– הכשרת הבנות ופיתוח כישרונותיהם הטבעיים בתחומי המוזיקה המחול, אמנות פלסטית והקולנוע ברמה גבוהה, כבית חינוך שעיקר עניינו – עולם האמנות, וזאת בנוסף להשקעה הרבה בתחום החינוכי, הערכי והרוחני.

– פיתוח יצירה יהודית ישראלית מקורית, על ידי הכשרת דור חדש של יוצרים שיוכלו להשתלב ולהטביע חותם על התרבות הישראלית ולהטמיע טון ייחודי ברחבי העולם.

– האולפנא תעמיד במרכז את התלמידה מתוך מגמה להקנות לה את הכלים ואת ההכשרה המקצועית המתאימה והיעילה ביותר בתחומי המוזיקה, המחול, אמנות הפלסטית  והקולנוע, עם הקפדה על המקצועיות.